Seznamka

Re: Seznamka

Příspěvekod Richard Jůrka » 19 dub 2017, 10:04

Ahoj všem,

dovolte abych se představil. Jmenuji se Richard Jůrka, narozen v lednu 1980, aktuálně mi je tedy 37 let a jsem z Vysočiny, konkrétně pak malá obec Hladov na hlavní trase mezi Jihlavou a Znojmem. Na Vysočinu jsem se přistěhoval před necelými šesti lety z mého rodného Přerova – a jak jinak, kvůli ženské :D –ale je skvělá a máme spolu ještě skvělejšího 16-ti měsíčního syna.
O svět bonsají jsem se začal z ničeho nic zajímat asi před rokem, takže jsem tento první rok trávil především sháněním informací. Čím víc těch informací mám, tím více zjišťuji, že nevím vůbec nic a chce to čas a hlavně zkušenosti. Momentálně se hlavně učím, jak se o stromečky starat a jak je hlavně udržet naživu a aby se měly dobře.
Doufám a věřím, že se časem s některými z Vás setkám a seznámím i osobně. Všechny prosím o tykání, abych si nepřipadal jako cizí. Děkuji moc.

Richard
Přílohy
01.jpg
Uživatelský avatar
Richard Jůrka
 
Příspěvky: 61
Registrován: 14 dub 2017, 20:29
Bydliště: Hladov

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Iša » 19 dub 2017, 11:01

Ríšo, vítáme tě na foru :jedna: Jsme tu všici greenhorni a každý jsme nějak začínali.Ničeho se neboj, ono to půjde.Pročti si to tu v klidu a jen se ptej.Kluci z tvého okolí se ti určitě ozvou, páč není nic lepšího než osobní setkání a muchlání a pokec a .....vše co k bonsajím patří.Držím palce ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Miloslav Jindra » 04 kvě 2017, 22:59

Ahoj přátelé :)
Jmemuju se Miloslav Jindra a už brzy mi bude 20 let. Bydlim u mého táty v Hůrkách což je menší vesnička nedaleko Českých Budějovic. Chodim na stavební průmyslovku a letos maturuji, o svět bonsaii jsem se začal zajímat tak půl roku zpět kdy jsem dostal svou první bonsaii granátové jablko. O bonsaiich moc nevím ale strašně rád se starám o kytky a rád pracuju na zahradě o fórum jsem se dozvěděl zcela náhodně o pana Iši na Facebooku a jsem za to moc rád protože jsem zjistil že moje parádní bonsajka není tak parádní a má nějaké nedostatky takže doufám že mi to pomůžete změnit jinak k narozeninám dostanu novou bonsai chtěl bych další pokojovku ale ještě nevím vůbec jakou klidně by jste mi mohli nějakou doporučit :) Těším se na vaše rady a spolupráci a doufám že se o bonsaich dozvím úplně všechno protože jsem si jejich pěstování dosti oblíbil.
Rovnou se chci zeptat kam mám vložit foto a info o moji bonsaii mám založit nové téma nebo je tu už nějaké pro nově příchozí?
Uživatelský avatar
Miloslav Jindra
 
Příspěvky: 8
Registrován: 03 kvě 2017, 20:06
Bydliště: Hůrky 113

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Iša » 05 kvě 2017, 09:13

Vítej na foru :jedna: Pročti si to tady, je tu toho už dost.Pokud se jedná o téma a vložení fota, jsou tu návody.Asi se ti jedná o tvé granátové jablko.Tak:Pokojovky, ostatní, vlákno granátové jablko.Pro nově příchozí tu není žádné vlákno, páč tu jsme všici greenhorni.Pouze seznamka, abychom věděli s kým máme tu čest a mohli dotyčného nasměrovat k někomu poblíž, kdo má větší zkušenosti :jedna:viewtopic.php?f=19&t=1547&start=0
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Milena » 05 kvě 2017, 11:08

Bylo by dobré psát pod fotku info o bydlišti, aspoň nejbližší větší město, aby člověk hned věděl, zda má nového kolegu poblíž či na druhém konci republiky. Aspoň pro mne je to důležitá informace, když třeba chystám výlet, tak kterého greenhorna máme na trase apod. Díky.
Milena
Milena
 
Příspěvky: 424
Registrován: 23 zář 2009, 16:39
Bydliště: Prostějov Domamyslice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Bumby » 29 kvě 2017, 11:27

Zdravím všechny a děkuji za přijetí. Jsem z Liberce, už rok čtu všechno možné okolo bonsají, pár stromů venkovních i interiérových. Už mám za sebou i několik úspěšných výkopů yamadori (zatím bez tvarování), několik úspěšných hřížení. No a vzhledem k tomu, že prd umím, tak Vás budu zahrnovat hromadou otázek :lol:
Díky
Bumby
 
Příspěvky: 22
Registrován: 27 kvě 2017, 19:47
Bydliště: Liberec

Re: Seznamka

Příspěvekod Martin Iša » 29 kvě 2017, 13:05

Vítej na foru :jedna: Jen se ptej, od toho tu je forum.A pročti si to tu, je tu toho už docela dost. ;) A per sem foto, ať nezahálíš.Koukni kdo je poblíž, páč setkání je pak to pravé. :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Bumby » 29 kvě 2017, 15:20

Martine díky, tady číst nemusím. Tady to mám za ten rok přečtené všechno už dvakrát :lol: Nejdříve hledám, než se vždycky zeptám. Fotky přidám jak zjistím co a jak :roll:
Bumby
 
Příspěvky: 22
Registrován: 27 kvě 2017, 19:47
Bydliště: Liberec

Re: Seznamka

Příspěvekod TomHoky » 29 pro 2017, 21:29

Dobrý den...
Jmenuji se Tomáš Hrbek je mi 38 let a jsem z Chomutova....Bonsajím se věnuji již cca 20 let. Hledám někoho z okolí s kým bych mohl sdílet zkušenosti....pátrat po yamadori případně vyměňovat materiál. Můj mail hrbektom@seznam.cz...tel 724971419
Uživatelský avatar
TomHoky
 
Příspěvky: 5
Registrován: 29 srp 2015, 08:06
Bydliště: Chomutov

Re: Seznamka

Příspěvekod Jan Kolářský » 01 úno 2018, 15:28

Zdravím všechny, díky za přijetí.

Jmenuji se Jan Kolářský, je mi 22 let. Jsem z okolí Kladna.
Bonsajím se věnuji už skoro 10 let, do kterých mě zasvětil děda Antonín Petráček.
Vystudoval jsem ČZA v Mělníce a ted už čtvrtým rokem pracuji na realizaci zahrad.
Jsem rád že tu můžu být, protože v okolí není žádný bonsajista ( další názor, nápad).
V okolí bohužel nemám žádné skály atd. abych mohl mit krouceňáky, takže mám především jednoduší styly.
Doufám že se někdy setkáme i osobně Greenhorni

Díky Honza :D
Přílohy
15401154_1800201869989890_3328272009265004792_n.jpg
foto
15401154_1800201869989890_3328272009265004792_n.jpg (32.71 KiB) Zobrazeno 15912 krát
Jan Kolářský
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2018, 21:49
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron