Pavoučci a jiná havěť - dokec

Vše co nepatří k danému tématu "Naše stromky"

Pavoučci a jiná havěť - dokec

Příspěvekod Lukáš Sirotný » 20 úno 2012, 23:22

Mimochodem, ptali jste se, páni adminové, proč se řeší ta botanická? Vždyť se teď u každého druhého vlákna, stejně jako tady viz Milan, řeší nějaký název/místo, jestli se náhodou nejedná o nějaký druh reklamy, člověk aby se bál něco napsat (třeba Sulka, vedle postřiky...), PROTO se to pořád řeší (nic ve zlém, pokud to taky pořád nechápete, že nám nejde o to útočit a napadat, ale to, co psal ve svém posledním příspěvku k věci pan Svačina :) )... :roll:
(teď jenom doufám, že se ten název parku opravdu nebude cenzurovat, protože to by už byl dost trapný počin :? )
Uživatelský avatar
Lukáš Sirotný
 
Příspěvky: 1044
Registrován: 09 úno 2009, 10:15
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
člen ČBA: ano

Re: Pavoučci a jiná havěť - dokec

Příspěvekod Jarda Marek » 20 úno 2012, 23:44

Lukáš Sirotný píše:Mimochodem, ptali jste se, páni adminové, proč se řeší ta botanická? Vždyť se teď u každého druhého vlákna, stejně jako tady viz Milan, řeší nějaký název/místo, jestli se náhodou nejedná o nějaký druh reklamy, člověk aby se bál něco napsat (třeba Sulka, vedle postřiky...), PROTO se to pořád řeší (nic ve zlém, pokud to taky pořád nechápete, že nám nejde o to útočit a napadat, ale to, co psal ve svém posledním příspěvku k věci pan Svačina :) )... :roll:
(teď jenom doufám, že se ten název parku opravdu nebude cenzurovat, protože to by už byl dost trapný počin :? )



Luki asi takhle, odepsal jsem už Jirkovi ...... vložil jsem ten příspěvek pouze jako inspiraci do :idea: inspirací :idea: a jmenovat jsem nechtěl a nebudu a jelikož je na každém přispěvovateli (čili i mě) jakou formu sdělení zvolí použil jsem s Vaším svolením tuhle.... a je to "moje" rozhodnutí a nééé pánů adminů..... no a v příspěvkách by se měl objevovat poutze text související s daným....stačí si přečíst pravidla.... a Luki nechal bych na posouzení admina co a jak by se mělo "cenzurovat" a co né...
děkuji Jarda
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano


Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron