Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Nesouvisející příspěvky s tématy

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod 001čolek » 01 úno 2013, 18:02

Ještě bych si dovolil malé p.s. :

Na jiném a jinak zaměřeném foru je také kolonka pro politiku,kde se uživatelé čas od času vynadávají a je jim potom o chlup lépe. Jsem pro to tu nechat,až to trošku vyčpí tak přejmenovat třeba na "Politika,kolik ještě vydržíme??" .....
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Míra Z » 02 úno 2013, 15:59

Zvracel bych až budu muset na letiště, kterému bylo ukradeno jméno Ruzyňské, měli po něm pojmenovat Olšanské hřbitovy,
tam se mu podařilo dostat tento stát a lidi


Tak to si trochu přehnal.
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Martin Cigánik » 02 úno 2013, 19:26

" Zvracel bych až budu muset na letiště, kterému bylo ukradeno jméno Ruzyňské, měli po něm pojmenovat Olšanské hřbitovy,
tam se mu podařilo dostat tento stát a lidi"


I tady se najdou omezenci! Nechápu aktuálnost obsahu tohoto příspěvku. Jsme v tématu " nadávání na amnestii Klause", tak proč sem proboha taháš Havla? Navíc, s tím, že se po něm jmenuje letiště... To jako měl vstát z hrobu a říct: " Nebuďte blbí a nepojmenovávejte po mě to letiště".

Rudo, ty seš fakt případ...
Martin Cigánik
 
Příspěvky: 286
Registrován: 03 črc 2009, 22:08
Bydliště: Vsetín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Luděk Urbanič » 02 úno 2013, 19:42

Vůbec jsem se nechtěl zapojovat, ale musím reagovat, protože mně čolek docela vyděsil.

Na jeho návrh říkám: v žádném případě a varuju vás před tím.

Politika je svinstvo a proč si svinit fórum? To si můžu pustit bednu, nebo přečíst noviny.

Politika dělá z přátel nepřátele. Bere lidem iluze.

Tady přece vůbec nejde o to, jestli je někdo pravdoláskař, zklamaný hradními pány, nebo ruda.

Ale přece jenom mi to nedá:
Musím souhlasit s Mírou - Ruda to přehnal(našel bych spoustu šťavnatějších výrazů) a ne trochu.
Všechno co děláš stromům, děláš sobě.
Luděk Urbanič
 
Příspěvky: 213
Registrován: 02 led 2011, 19:13

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod 001čolek » 02 úno 2013, 20:41

To Luděk

V pohodě,nechtěl jsem tě děsit :lol: :lol: ...na zprávy raději už tak rok nekoukám..... :roll:
Zdeněk 001colek@seznam.cz

Někdy méně znamená více....
..........................................................................................

Kdo ví, je vyhnán z ráje blbosti. (Jan Werich)
Uživatelský avatar
001čolek
 
Příspěvky: 453
Registrován: 10 srp 2011, 22:25
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Compel Lubomír » 02 úno 2013, 20:46

Kluci, Bobo si jen postěžoval že ho nějakej zm d vykradl a vy tady z toho děláte diskusi jak na Novinkách. Pokud vám to tak vyhovuje tak se tam přesuňte a sem už nechoťte. Tady se chceme bavit o něčem jiným.
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod ruda.p » 02 úno 2013, 20:52

Omlouvám se za jisté slovo :!: nepatří sem :!:
stejně jako bychom měli respektovat toto fórum a snažit se tu politiku sem nezatahovat :!:
to by asi pak byl konec toho poklidného fóra které nás spojuje :!:

Každý má názor na jisté věci či lidi, někdo to taktně dokáže uvést na pravou míru a druhý to řekne na plnou hudu :!:
ano je to můj názor, kterým jsem chtěl poukázat kde začal problém, po tak již dlouhém přetváření společnosti,
pro některé špatně a druhé dobře, vždy tady budou dva tábory :!: bohužel, ale ten větší bude vždy trpět kvůli menšině :!: :!: :!:
a dostanou se do toho i nevědomě nevinní
mám své důvody a chápání, proč zrovna nemusím to či ono a přesto mě to neomlouvá před sebekontrolou :!:

Tím to bych moc rád poprosil admina, myslím si že i ostatní v tomto budou se mnou souhlasit
zrušit to a nevracet se k tomu
ルドルフ - 魯道夫。- Ruda
606675920
Uživatelský avatar
ruda.p
 
Příspěvky: 1022
Registrován: 10 led 2012, 22:09
Bydliště: Praha
člen ČBA: ano

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Compel Lubomír » 02 úno 2013, 21:34

:jedna: Přesně tak, SMAZAT
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Míra Z » 03 úno 2013, 01:33

RUDO Díky tomu co si sem napsal,jsem byl celý den smuný! :o
Jak se jen můžeš navážet do pana Václava Havla tímto způsobem? Jaké lidi dostal na Olšany? Asi musíš být opravdu nad věcí a mít široký rozhled že můžeš takhle psát o člověkovi který byl a stále je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších čechů této doby a pro tebe není dost dobrý. Co si udělal pro náš stát ty?Nebo o co ses aspoň pokusil? Asi ti v tvém věku nemusím připomínat že za dob na které asi rád vzpomínáš za napsání něčeho podobného bys asi jen tak doma neseděl ale při nejmenším měl doma návštěvu...

Jak píše Luděk,politiku ne, je to svinstvo... A mnoho lidí už asi zapomnělo(což nechápu!)


Omlouvám se,ale tohle mi prostrě nedá :evil: :evil: :evil:
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Jak se to panu Klausovi nepovedlo

Příspěvekod Jiří Svačina » 03 úno 2013, 11:11

Někteří si toho pamatujema snad až moc.... Vaška a další lidi kolem jsem znal mnoho let před tím než se dostal na hrad, ale na začátku jen z výstav kytek na Karláku a Černého pivovaru - z hospody ....vůbec ne přes politiku....dlouho jsem nevěděl jak se jmenuje přjmením - kdo to vlastně je ...atd........... jenže na tom začátlku to všichni všechno viděli trochu jinak .... lepší .....přinejmenším stav věcí drbet podcenili .....
dnes.... už jsem napsal výše...
JS
Jiří Svačina - www.bonsai.cz
Uživatelský avatar
Jiří Svačina
 
Příspěvky: 679
Registrován: 06 úno 2009, 19:44
Bydliště: Zastávka u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Dokecník

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron