Borovice v bet. míse

Re: Borovice v bet. míse

Příspěvekod Vahada » 07 bře 2012, 10:10

Petře já bych jí nechal alespoň zatím v té původní velké míse, ale přesadil bych jí do lepšího substrátu.
Líbí se mi zhruba návrh Ládi K., ale ten náklon bych udělal trochu menší. Jednu větev z toho přeslenu bych dal pryč. Netroufám si podle fotek rozhodnout jednoznačněji.
U tebe se také občas sejde parta lidí a na živo by se o ní lépe diskutovalo a i ta velká mísa se dá ve dvou lidech vyndat a dát někam na pracovní plošinu. Všechno ostatní jsi napsal už sám.
Vašek Hadrava
vahad@tiscali.cz
Uživatelský avatar
Vahada
 
Příspěvky: 616
Registrován: 20 lis 2009, 16:46
Bydliště: Bílina okr.Teplice

Re: Borovice v bet. míse

Příspěvekod petradelt » 07 bře 2012, 14:33

Vašku trochu s tím setkáním počítám, neumím si představit, že to vláčím v Merklíně z parkoviště až do zámku. :x
Chtěl bych, aby jsme se zase v Bubákově sešli a udělali z toho tradici. Duben je docela dost plný, tak asi v květnu jako v loni.
Myslím, že by nebyl problém ji přesadit do menšího, vždyť už v menším byla, takže tam žádné dlouhé a silné kořeny nejsou.
Otázka je, jestli se u mě nějaká vhodná nádoba najde. :)
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: Borovice v bet. míse

Příspěvekod danius » 07 bře 2012, 20:05

petradelt píše: Duben je docela dost plný, tak asi v květnu jako v loni. :)
Ahoj,hlásím napřed.Dej vědět včas určitě přijedu.Vezmu něco s sebou k diskusi či ke zmuchlání to je fuk.Nemáš něco na výměnu nebo k prodeji za mrzký peníz?Skalník by se mi líbil.Pokud si pamatuji tak jsi něco hřížil. Ahoj Dan
Jak se říká,vyzkoušet se má všechno,tak to zkouším.
Danius
Uživatelský avatar
danius
 
Příspěvky: 125
Registrován: 06 led 2010, 23:36
Bydliště: Sýkořice okr.Rakovník

Re: Borovice v bet. míse

Příspěvekod petradelt » 13 bře 2012, 00:17

Ahoj Dane,
na tebe myslím ve dne v noci, :) abych zase nebyl peskován, a ještě na jednoho kamaráda na kterého jsme v loni zapomněli, :oops:
nějaké skalníky jsem hřížil, něco už je pryč, ale snad se něco najde. Výmněný obchod samozřejmě podporuji, přivez dobré zboží
a my dáme také něco dohromady.
Čau
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Borovice (Pinus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků