parviflora-moje první

Re: parviflora-moje první

Příspěvekod Jarda Marek » 04 úno 2012, 13:02

......no asi takhle..... Romane omlouvám se jestli jsem se tě nějak dotkl, to bych opravdu nechtěl a přeji aby se Ti i Tvému stromku dařilo..... :P

....Jarku Tobě děkuji za výdrž mi něco vysvětlit, leč odcházím z této debaty nepoučen a tak bohužel i umřu ale nic si z toho nedělej v životě mi toho bylo nevysvětleno mnoho tohle je jen další střípek do mé studnice nevědomosti který mi vysvětlí možná až tam nahoře :P........
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: parviflora-moje první

Příspěvekod Roman Hlavinka » 04 úno 2012, 19:07

Jardo,nikoho si se nedotknul a ani nejsem uraženej.Jenom sem Vás obdivoval v tom,že ste se tak pro Vás nezajímavém stromku dokázaly tak dlouho bavit.Mě se tak stromek líbil a nechtěl sem přijít o tu spoustu větviček na hoře.Jarda mě své jiné postupy vysvětloval,dokonce i ten spřímený.Jsem ještě opravdu uplnej minigreenhorňáček,protože asi 80% vašich příspěvků sem stejně nepochopil.Ale i tak Vám všem děkuju za přínos do tohoto vlákna,které bude určitě dobrou brzdou pro takové jak sem Já a dobrou radou pro všechny ostatní(pokud se jim to bude chtít číst).Takže kluci,klid zbraním,žádné osobní vášně a naschledanou v Kolíně(pokud bude)
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: parviflora-moje první

Příspěvekod Jarek Servus » 04 úno 2012, 19:12

Romane, rozhodl ses podle sebe a jak Tě znám i podle svého srdce. Tak ho teď nechej být, já věřím, že nás za pár let překvapí. Nejlepší bude pořádně ho rozebrat na volné dílně v říjnu. Nemyslím si že jsi ho zkazil, ale opravdu už ho necháme chvíli spát.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Předchozí

Zpět na Borovice (Pinus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků