Bonsai-KruH

Společné sleziny kamarádů bonsají

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Compel Lubomír » 21 úno 2019, 22:16

Ahoj KruHáci. Dlouho jsem tu nebyl. Nemluvil se mnou PC. Snad už bude. Vím že je ještě brzy, skoro konec února, čas letí, co takhle domluvit nějaký muchlání.
Třeba zase ve Velemíně. Pomuchláme, poklábosíme, kafíčko dáme, aj nějakou buchtu polknem. Nově můžeme i něco z hlíny uplácat. Dal jsem se taky na keramiku.
Tak pište, vymejšlejte, domlouvejte. Budu se těšit na odpovědi. Čaj Luboš
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod David Kolis » 23 úno 2019, 13:03

Ahoj Luboši,
nejsem z vaší skupiny Kruháků a tak se chci zeptat jestli se mohu opět Vašeho setkání zúčastnit?
David Kolis
 
Příspěvky: 757
Registrován: 17 bře 2016, 14:13

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Vahada » 23 úno 2019, 16:21

Ahoj Luboši i já teď na greeny často nechodím, ale jsem rád, že jsem dostal od Zdeňka V. avizo.
Moc rád bych tě zase viděl a okouknul jak jsi v pěstování pokročil a navíc ještě keramika.... Ty zkrátka jedeš, budeš muset vyprávět.
Takže tímto se hlásím na setkání a protože jsem kontaktoval i Petra B. tak mohu předpokládat za nás tři, že bychom se rádi účastnili.
Návrh termínu je na tobě, zkus něco nahodit a možná budeme chvíli upřesňovat možnosti, ale určitě se dohodneme.
Vašek
Vašek Hadrava
vahad@tiscali.cz
Uživatelský avatar
Vahada
 
Příspěvky: 616
Registrován: 20 lis 2009, 16:46
Bydliště: Bílina okr.Teplice

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Compel Lubomír » 01 bře 2019, 13:15

Greenhorni, vítáni jsou všichni, ať jsou nebo nejsou KruHáci. Hlavně vzít s sebou vercajk a nějakej matroš na muchlání, přesazení atd. Snad už budu mít i nějaký misky. Mám je zatím přežahnutý. Ještě naglazovat a vypálit. Hoďte nějakej návrh na termín. Zatím čaj Luboš
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Vahada » 10 bře 2019, 19:25

Tak Luboši, konečně jsme se nějak domluvili. Pro nás by byl průchodný víkend 23.3 a 24.3. Jestli sobota nebo neděle je na tobě, co by pro tebe bylo výhodnější. Píšu za Petra B., Zdeňka V. a za mě. Dej vědět...
Vašek Hadrava
vahad@tiscali.cz
Uživatelský avatar
Vahada
 
Příspěvky: 616
Registrován: 20 lis 2009, 16:46
Bydliště: Bílina okr.Teplice

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod David Kolis » 18 bře 2019, 09:32

Zdarec Kruháci,
pokud bude neděle tak bych se taky přijel zase mrknout.
David Kolis
 
Příspěvky: 757
Registrován: 17 bře 2016, 14:13

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Compel Lubomír » 20 bře 2019, 00:38

Ahoj chlapci. Já vůbec nic nestíhám. Nevím, nevím mě nějak ten termín nevyhovuje. Pořád mi do toho někdo hází vidle. V sobotu nebo v neděli budu předávat auto co jsem dolakoval. V pátek dorazí rostlinky na živej plot, to bude chtít asi přes veekend zasadit. Nechcete vymyslet až další veekend? V dílně mám rozkramařenou keramiku u krbu v baráku jakby smet. Počasí taky nepředvídají kdo ví jaký. Do soboty to nedám dohromady neb mám navíc tuten týden odpolední. Nějak jsem sázel na termín 30.-31.3. Nestihl jsem ani dřív odpovědět. V telefonu při přejetí na další téma nebo přejetí do odpovědí to po mě chce znovu přihlášení, v práci bych to nějak dal ale z telefonu mi to fakt nejde. Se tedy omlouvám a reaguju až teď. Snad nezanevřete a pokusíte se o jiný termín. Chtěl jsem aby dorazil třeba Jarda Marek nebo i Petr Krásný, jenže je tu nevidím, nevíte jestli někde ještě nehibernujou, nebo co je s nima? Tak sorry a pokuste se o jiný termín. Od příštího týdne je mi každý termín vhodný. Čaj Luboš
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Compel Lubomír » 20 bře 2019, 01:15

Tak jsem těm dvěma poslal pozvánku prostřednictvím SZ. Uvidíme.
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod David Kolis » 20 bře 2019, 20:40

Ok Luboši,
nic se neděje. Já můžu 31.3. a pokud bude J.M., nebo P.K. tak to bude určitě super akce :clap: .
David Kolis
 
Příspěvky: 757
Registrován: 17 bře 2016, 14:13

Re: Bonsai-KruH

Příspěvekod Petr Brejška » 23 bře 2019, 08:51

Zdravím. Protože PK má jisté problémy s počítačem ta mne požádal abych informoval,že se zúčastní této příjemné akce a přijede.
Uživatelský avatar
Petr Brejška
 
Příspěvky: 235
Registrován: 22 led 2010, 18:18
Bydliště: Litvínov
člen ČBA: ne

PředchozíDalší

Zpět na Akce a sleziny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron