Re: Nová buňka ?

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 16 zář 2009, 08:35

[quote="Martin IšaVždyť se letos teprv rozjíždíme, zakládáme buňky:Západočeská, středočeská, severočeská........ :P A Jarek a spol určitě na tom také pracují.A všichni máme rádi ty naše stromky.Jde jen oto se domluvit, nejlépe na nějakém setkání. :jedna:[/quote]
Zatím se dáváme trochu dohromady, doufám, že se brzo sejdeme, abychom dali do kupy všechny náležitosti, zatím vznikl provizorní název "Bonsaiklub Haná", z Olomouce do Prostějova nebo na výstavu do Konice to není tak daleko.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Martin Drábek » 16 zář 2009, 16:40

Jarku, dej mi nějaké info.. pokud bude nějaké výstava v Konici, nebo prostějově, rád přijedu.. to už bude asi na debatu jinde.

Martin
Uživatelský avatar
Martin Drábek
 
Příspěvky: 438
Registrován: 10 bře 2009, 21:52
Bydliště: Olomouc - Velký Týnec

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 16 zář 2009, 17:36

Pokud a až se domluvíme na ustavující schůzi dám vědět. Stejně tak budu zveřejňovat i výstavy nebo sleziny.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Nová buňka ?

Příspěvekod Jarda Marek » 16 zář 2009, 18:06

Omlouvám se za přesun ;)
Je vidět že se formuje nová buňka :clap: Jen tak dál... :clap: :clap: :clap:
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Milan Vohnout » 16 zář 2009, 19:05

Super, konečně se i rozjíždí kluci z Moravy a to se mi moc líbí. :clap: :clap: ;)
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Jarek Servus » 17 zář 2009, 07:52

Milane u nás je situace trochu jiná jsou v tom i dvě holky z Hané. První pokus jsme měli před 10 lety v souvislosti s první výstavou, kterou zorganizovala Milena Růžičková. Sešli jsme se asi 15 lidí, všichni byli pochopitelně nadšení až do okamžiku, když se měla dávat do kupy organizace, co kdo bude dělat ... Pak jsme se ještě ve 4 - 6ti scházeli jednou měsíčně, probírali co kdo má nebo novinky, zorganizovali v březnu veřejnou dílnu a workshop, potom jsme přišli o místnost, kde jsme se mohli scházet a zůstali jen u pořádání výstav. Teď se objevila nová krev mezi námi a věci se začaly znovu hýbat, zase za tím stojí Milena a nově Martin Dokoupil. Je nás snad 8 - 10, nechci být předčasným optimistou. Já jsem pořádál v létě 2 x seminář a slezinu pro známé, snad se to líbilo. Chtěl bych za svou osobu přidat i slezinu na jaře a doufám, že budeme pokračovat ve výstavách 2 x ročně. To jsem dal za sebe do placu, čekám na ostatní.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Martin Iša » 17 zář 2009, 08:06

Tý jo! :shock: Čehůni vidíte?Tak je to spravne tak to ma byť. :clap: :clap: :jedna: A proč my nemáme v Buňce holky? :think: Mladší to dostanou úkolem, aby nějaké přivedli. :lol:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Ladislav Kotál » 17 zář 2009, 08:11

Martine, holky by tě rozptylovaly a třeba by se ani nelíbily manželce :lol: Ale klidně si vezmu paruku, sukni a vycpu se, když ti do šmodrchání stromů půjde líp :lol: :lol: :jedna:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Martin Iša » 17 zář 2009, 08:24

:lol: Já bych se jen podíval, to mám dovolený.Ty křivky mě pak inspirujou. :mrgreen: Ty to radši nedělej, to bychom neudělali už vůbec nic a já bych se asi umlátil smíchy. :lol:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Nová buňka ?

Příspěvekod Ladislav Kotál » 17 zář 2009, 11:06

Já bych představoval holku z první republiky ... křečový žíly a minisukni......Ale pro inspiraci by to opravdu nebylo :oops:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků