Krádež Borovice Venci Stropka

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Roman Hlavinka » 09 říj 2014, 17:27

:think: :think: :think: toto už začíná bejt na zamyšlenou :think: :think: :think: rozjíždí se Nám v Republice nová vlna kriminality na obědnávku,jinak si to neumím vysvětlit :think: :think: :think: Nějakej chudák nemajetnej sedící na dvoře svojí haciendy,obehnanej třímetrovým plotem,si dělá pěknou sbírku.Kéž by do roka zdechl na souchotě,hajzl jeden. :think: :think: :think: Peťo,vím jak ti musí bejt,mně to postihlo loni,snad jenom--vydržet :!:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Peter Petrik » 09 říj 2014, 19:12

Roman :clap: :clap: :clap: :clap: :jedna: :jedna: :jedna: :jedna: :jedna: Ja by som sa aj vyjadril tiež ale.......to by ma asi vyhodili z práce a .....zavreli
Kus tvrdej práce a za hrsť trpezlivosti je recept na úspech.
Uživatelský avatar
Peter Petrik
 
Příspěvky: 996
Registrován: 03 čer 2009, 15:55
Bydliště: Veľký Folkmár (Slovensko)

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Petr Brejška » 10 říj 2014, 08:17

Zdravím přátelé.Musím Vám sdělit dobrou zprávu,neboť stromky už mám opět doma. :clap: S pomocí souseda,který je našel náhodou schované za jeho zahradou
v křoví,když si šel pro pár větví na podpal.Ovšm vyvstává otázka co dál.Neni možné je zabezpečit tak aby k další krádeži již nedošlo.Budeme dál
prožívat strach kdy něco zmizí.Přeji všem kterým se podobně stromky ztratily aby měli stejné štěstí jako já.
Uživatelský avatar
Petr Brejška
 
Příspěvky: 235
Registrován: 22 led 2010, 18:18
Bydliště: Litvínov
člen ČBA: ne

Re: Krádež Borovice Venci Stropka

Příspěvekod Roman Hlavinka » 10 říj 2014, 10:47

:clap: :clap: :clap: tak to su rád Petře,možná jedna z mála pozitivních věcí v téhle skur...é době :clap: :clap: :clap: ale jak říkáš,co dál :?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron