BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Vzpomínky, fota atd.

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Petr Havlín » 28 led 2011, 17:31

Parádní akce, díky za přiblížení :jedna: :clap:
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Vláďa Boudný » 28 led 2011, 19:28

tak ještě pár detailů.
Přílohy
1.JPG
1.JPG (52.12 KiB) Zobrazeno 2500 krát
2.JPG
2.JPG (19.83 KiB) Zobrazeno 2502 krát
3.JPG
3.JPG (28.87 KiB) Zobrazeno 2499 krát
4.JPG
4.JPG (43.71 KiB) Zobrazeno 2495 krát
5.JPG
5.JPG (46.68 KiB) Zobrazeno 2508 krát
Klacky v kýblu svázaný drátama???
Uživatelský avatar
Vláďa Boudný
 
Příspěvky: 558
Registrován: 04 čer 2010, 12:52
Bydliště: Plzeň

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod dante » 29 led 2011, 11:07

Krásne fotky , super akcia a zážitok na cely život pre vás čo ste tam boli .Vďaka za približenie a detailné fotky , ešte raz diky chlapci :jedna:
dante
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2009, 19:52
Bydliště: Košice , Slovensko

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 07 úno 2011, 17:34

Byla tu super akce. Dá se to opravdu jenom trochu přiblížit protože zažít to je opravdu jiné.Protože kluci už sem dali fotky většiny těch krásných stromků.Tak já přidám jenom několik fotek pro dokreslení. :D
Přílohy
Svitek.jpg
Plakáty pozvánka na jaro do Německa na podzim do Čech v Belgii.jpg
A jsme uvnitř.jpg
Vláďa Boudný á Lípa.jpg
Vláďa Boudný Jarda Marek Tomík Snovický.jpg
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 07 úno 2011, 17:44

A ještě pár kousků. Prostě paráda.:-) DÍKY VŠEM ZÚČASTNĚNÝM. :jedna:
Přílohy
Serge.jpg
Serge maká.jpg
eši sledují jak pracuje Švýcar.jpg
Jarda Marek s baculatou kráskou z Itálie.jpg
Když bosaisti vidí pěkné stromy tak se usmívají.jpg
Společné foto u vítězného stromu.jpg
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Luděk Urbanič » 08 úno 2011, 11:22

Okomentoval bych fotku : "Češi sledují jak pracuje Švýcar.

Nejsem zastáncem demonstrací (jakýchkoliv) ani je nvyhledávám, pro mně je to nuda a ztracený čas, ale na druhou stranu vím ,že když mají své obecenstvo tak asi mají i smysl.
No a právě na té fotce mně zaráží, že nebýt české výpravy, pan Clémence by asi neměl komu demonstrovat. Přitom je myslím dost známý na to aby lidi přitáhl.
Všechno co děláš stromům, děláš sobě.
Luděk Urbanič
 
Příspěvky: 213
Registrován: 02 led 2011, 19:13

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Ladislav Kotál » 08 úno 2011, 12:05

Luďku, to byl konec demonstrace, kecalo se už o všem možném, jen už se nedemonstrovalo. Jinak při samotné akci byl sál plný, že se nedalo kam sednout. :jedna: A určitě to nebyl ztracený čas :mrgreen: .
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Vláďa Boudný » 08 úno 2011, 12:22

Sege Clémence během dema mluvil hlavně o pěstování, a nejen o tvarování. Mě jeho dvoudenní demonstrace dost dostala a myslim, že jsem nebyl sám.. :clap:
Klacky v kýblu svázaný drátama???
Uživatelský avatar
Vláďa Boudný
 
Příspěvky: 558
Registrován: 04 čer 2010, 12:52
Bydliště: Plzeň

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Jarda Marek » 08 úno 2011, 21:10

Luděk Urbanič píše:Nejsem zastáncem demonstrací (jakýchkoliv) ani je nvyhledávám, pro mně je to nuda a ztracený čas


Luďku: jak psali kluci bylo to skvělé,a věř že ztracený čas jsem tam za ty dva dny nepotkal, každá z demonstrací mi něco dala, připoměla a otevřela oči, ať byla kdekoli a demonstroval kdokoli a věř že jsem jich viděl dost :P
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Honza Zatřepálek » 09 úno 2011, 13:22

Luďku myslím že tuším co máš na mysli.Dá se říct že až na výjimky jsou na takovéto demonstrace brány stromy které jsou několik let připravovány na bonsai. Vesměs se jedná o velmi hodnotný materiál s vlastním jedinečným charakterem který ovšem nebývá nikterak jednoduchý. Takže během vlastní demonstrace máš možnost vidět přímo na živo jaká je představa demonstrátora(jeho kreslený představa před demonstrací)a také jak se během provádění bonsaistických technik teto představě přibližuje.Musím říci že Švýcar Serge Clémence se svým asistentem a Ital Michele Andolfo se svým asistentem pracovali po oba dny několik hodin velmi poctivě na svých stromech.(je to zcela něco odlišného než když někdo koupí fíkus v květinářství zakroutí jeho kmínek do "S" a snaží se široké veřejnosti v TV namluvit že právě vznikla bonsai)Jednoduše řečeno jsme si to užívali. Rozhodně bylo na co koukat. A za sebe mohu říct že bych si nikdy nechtěl odpustil pohled na takhle makajícího Švýcara. :D
A když se podíváš na kolegy na té fotce jak Sergého sledují už po ukončení demonstrace.Kde Serge mluvil o silných stránkách stromu a o jeho dalším předpokládaném vývoji v jeho domácí péči. Tak možná si přiznáš že dobrá demonstrace může mít něco do sebe. :D Všechny věci se dají dělat různým způsobem a ty krajní pozice jsou dobře a špatně.Špatná demonstrace bude asi opravdu ztrátou času?(i když kdoví třeba stojí za poučení "že takhle ne") :D
To že máš svůj vkus je naprosto v pořádku.(je to přímo nezbytnost) Ale já myslím že demonstrace sama o sobě není nikterak špatná.Jako vždy je to o lidech. :-)
Tvoje bonsai-to jsi ty.
Uživatelský avatar
Honza Zatřepálek
 
Příspěvky: 1433
Registrován: 02 úno 2009, 13:40
Bydliště: Neratovice
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků