BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Vzpomínky, fota atd.

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Luděk Urbanič » 09 úno 2011, 14:06

To jsem rád, že fotka o které jsem psal neodráží skutečnost.
Ne že bych nikdy žádnou demonstraci neviděl, ale měl jsem "štěstí" spíš na ty špatné - asi největším zklamáním pro mně bylo vystoupení P.Nottera při slavnostním otvírání TONJI
- asi tak před 12ti lety. Myslím, že tehdy dostal pár hodin před samotnou demonstrací na výběr pár rostlin a bez nějaké větší přípravy z toho něco stvořit. Nemluvě o tom, že nikdo nic neviděl. Takže jediné, co jsem si z toho odnesl jsou fotky před a po.
Všechno co děláš stromům, děláš sobě.
Luděk Urbanič
 
Příspěvky: 213
Registrován: 02 led 2011, 19:13

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Ladislav Kotál » 09 úno 2011, 14:36

Luďku, a ještě jedna poznámka: Největší odměnou alespoň pro mě je, když strom, který se na těchto demonstracích tvaruje je za několik let prezentován na nějaké výstavě v plné kondici a kráse a je patrno že se mu daří . A v tom je Serge pro mě jasný zahraniční favorit. A hlavně jeho přístup a tvarování je přesně v souladu s mými představami o tvarování. Serge i přes jasné jazykové bariéry z mé strany se dokáže domluvit rukama, nohama tak, že i takový jazykový analfabet jako jsem já se s ním domluví - a to je pro mě podstatné. Je to zkrátka krása a radost sledovat MISTRA při práci a výkladu. :jedna:
„Věnuj se věcem, které můžeš změnit. Co změnit nemůžeš, na to neplýtvej časem ani energií.“
Uživatelský avatar
Ladislav Kotál
 
Příspěvky: 4195
Registrován: 02 úno 2009, 08:14
Bydliště: Útušice u Plzně
člen ČBA: ano

Re: BELGIE NOELANDERS TROPHY 2011

Příspěvekod Jarda Marek » 09 úno 2011, 16:26

Pro Láďu: :clap: :jedna: :clap:

Věřte byl jsem tam loni, letos znovu a jestli bude zdravíčko sloužit, pojedu příští rok zas :D
tudíš nechci tím dělat reklamu výstavě jako takové, ale chci tím říct že pokaždé jsem jel v jiné sestavě a pokaždé byli všichni spokojeni a v době kdy jsi 3 měsíce bez rostlin a ještě nejméně dva měsíce budeš je to prima relaxace :P
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

Předchozí

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků