Výstava ČBA 2010 na Strahově

Vzpomínky, fota atd.

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod vopat » 12 zář 2010, 21:26

Výstava byla jedna z nejlepších, kterou jsem kdy u nás viděl. Pěkné prostředí kláštera a počasí na :jedna: tomu také hodně přispělo. Tomovi velká gratulace :clap: , jinak pořadí dopadlo, alespoň na prvních třech místech, podle mého skromného očekávání. Díky Robertovi :clap: si můžu nahradit svoje "černé" fotky focené proti sluníčku :jedna: .
Vláďa Vopat
Uživatelský avatar
vopat
 
Příspěvky: 371
Registrován: 08 zář 2009, 22:33
Bydliště: Ústí nad Labem
člen ČBA: ano

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Robert Černý » 12 zář 2010, 21:51

Tak a na závěr ode mě fotky z dema a fotka Tomášovo "stříbrného" stromu. Bohužel mám nafocený jen svůj a jeho a ten svůj raději prezentovat nebudu :mrgreen: :oops:
Přílohy
1.jpg
Tomovo výsledek
1.jpg (108.78 KiB) Zobrazeno 2476 krát
2.jpg
2.jpg (129.97 KiB) Zobrazeno 2476 krát
3.jpg
Robert Kempinski – USA
3.jpg (156.57 KiB) Zobrazeno 2473 krát
4.jpg
Tooru Suzuki z Japonska v akci
4.jpg (117.03 KiB) Zobrazeno 2509 krát
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Martin Iša » 13 zář 2010, 10:15

Tak já už také dorazil domů.Výstava v krásném prostředí, stromy rok od roku mají vyšší úroveň. :jedna: I když z některých jsem byl rozpačitý,z některých zklamaný a z některých nadšený. :think: Mělo to ale velkou výhodu.Hodně se debatovalo. ;) A votom to je.Blahopřeji všem talentům a zvlášť oceněným. :jedna: Ostudu určitě nikdo neudělal. :jedna: A nejlepší dojmy?Poznal jsem zase opět "nové" tváře, pozdravil a pokecal se "starými".A největší zážitek?Japonská babička a......... :P :) ;) Tak zase napřezrok. :jedna:
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod petradelt » 13 zář 2010, 12:19

Byl jsem, viděl jsem, ale nezvítězil jsem, :( protože jsem musel jet už v pátek, ale zase jsem měl lepší výběr při nákupu polotovarů
a taky jsem toho využil a něco utratil, k mé spokojenosti, :jedna:
Výstava super, jen mě trochu překvapily u některých špičkových kusů až skoro centimetrové stopy po zařezaných drátech, asi toho mají moc, a nestíhají.
Hodně na mě zapůsobily stromy pana Valucha, které jsou opravdu pořádné kusy. :jedna:
Gratulace Tomovi a pochvala všem odvážným kteří se zůčastnili :clap: Tom měl s nakloněním stromu dobrý nápad, :jedna:
Rád bych viděl vítězný strom :think:
Pochvala pořadatelům :clap: :clap: :clap:
Naposledy upravil petradelt dne 13 zář 2010, 17:52, celkově upraveno 1
Petr z New Bubu
Uživatelský avatar
petradelt
 
Příspěvky: 951
Registrován: 04 čer 2009, 19:24
Bydliště: Nové Strašecí Okr. Rakovník
člen ČBA: ano

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Milan Vohnout » 13 zář 2010, 17:36

Samotná výstava na mě zapůsobila dost příjemně, s nádechem neobvyklého prostředí. Jen co se mi tam moc nelíbilo, tak ten sál na tvarovačky tak i samotná soutěž talentů byla pro mě tam moc pochmurná místnost, díky špatným světelným podmínkám, ale jinak si není opravdu na nic stěžovat, spíš naopak. ;) Jak psali jiný tak i já se přidám, kdo tam nebyl, dost prohloupil a klidně si to může dlouho vyčítat. :think: Tak že druhé místo Tome, srdečně blahopřeji. :clap:
ミラノ
milan.vohnout@gmail.com
Uživatelský avatar
Milan Vohnout
 
Příspěvky: 1787
Registrován: 02 úno 2009, 17:34
Bydliště: Chomutov
člen ČBA: ne

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Mildaprichy » 13 zář 2010, 18:32

Tak pánové, už mám hlavu popelem úplně zasypanou. Blahopřeju všem, co měli s výstavou, co dočinění. Roberte díky za fotky. Tome, vždyť to není žádný překvapení, hodně lidí tady ví, že to prostě umíš. :clap: Už je jistý, že příští rok se pár akcí u vás v Čechách taky zúčastním. Kdo se má na to koukat na PC. Ještě jednou klobouk dolů, chlapi.
Uživatelský avatar
Mildaprichy
 
Příspěvky: 239
Registrován: 01 čer 2009, 18:49
Bydliště: Boskovice

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Honzagreen » 13 zář 2010, 19:33

Když to vezmu ze svého pohledu začátečníka, tak o tom, že se bylo na co koukat je zbytečné psát, to bych opakoval ostatní příspěvky. Byl jsem hlavně rád, že jsem se tam setkal z lidmi, které znám jenom z fóra. Bohužel jsem si mohl popovídat jenom s Láďou, který byl přišpendlený k pultu, ostatní jste byli někde zalezlí (asi u nějakého zdroje nebo prazdroje? :lol: )a nebo tady nemáte fotky, takže těžko se pak seznamovat s dalšíma greenhornama.
Jediné co mi vadilo, že nebyl po celou dobu volný přístup k soutěžícím, protože zde byla další doprovodná akce, která mě momentálně v tuto dobu nezajímala. :?
Uživatelský avatar
Honzagreen
 
Příspěvky: 134
Registrován: 10 črc 2010, 21:07
Bydliště: Uherský Ostroh

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Petr Havlín » 13 zář 2010, 20:17

Já byl až v neděli celý den, perfektní relax.Výstava supr.Výsledky talentů parádní. Roberte díky za fotky a gratulaci posílám Tomíkovi,Jirkovi a Robe nemáš se za co stydět. Taky dobrý. Výtěze neznám ale gratuluji. :jedna: :clap: :jedna: Komentář k jednotlivým rostlinám byl zajímavý. Díky T.Bendovy za překlad. :clap: :jedna:
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Roman Hlavinka » 13 zář 2010, 20:28

ahojte.Nejdřív blahopřeji nejen Tomovi,ale všem zůčastněným a všem,co se na tak velké a jistě krásné výstavě podíleli :clap: :clap: :clap: Jenom mě hrozně štve,že je ten Prágl tak daleko.Invalidní důchod malej a cesta tak daleká.Ale příští rok se to musí změnit,asi začnu po tají šidit rodinu a Udělám si příští rok radost k narozkám :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Roman Hlavinka
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 18 říj 2009, 16:27
Bydliště: Olomoucko
člen ČBA: ne

Re: Výstava ČBA 2010 na Strahově

Příspěvekod Jarda Marek » 13 zář 2010, 20:58

Příští rok je to od Tebe ještě dál než do Práglu, tak už abys s tím šetřením začal. Příští rok by měla být v Plzni
Osvojte si základy své práce, jedině tak se můžete stát skutečnými mistry.
Ať nám rostou. Jarda.
bonsai-greenhorn@email.cz
Uživatelský avatar
Jarda Marek
 
Příspěvky: 4269
Registrován: 01 úno 2009, 10:35
Bydliště: okres Litoměřice
člen ČBA: ano

PředchozíDalší

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron