Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Vzpomínky, fota atd.

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Martin Iša » 18 kvě 2010, 19:25

Peťo, si všimni, všude na akci mám vyplázlej jazyk. :) Jak to ten Roberto dělá, já nevím. :think: ;) A to byl absolutně střízlivej. :) Ale máme ho rádi, je to náš "spešl" fotograf. :jedna: Sice všude chodí s padákem(a nechce mi říct, kde to má tu šňůrku :( )ale je náš. :jedna: A ty taky Peťo.Jsem rád, že jsem tě zas po nějaké době viděl. ;)
Nikdy nesoupeř s blbcem.
Stáhne Tě na svou úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.




775 164 435 martin.isa@seznam.cz
Martin Iša
 
Příspěvky: 3778
Registrován: 03 bře 2009, 17:28
Bydliště: Kaplice
člen ČBA: ano

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Míra Z » 18 kvě 2010, 23:12

[quote="Petr Havlín"] Když já pracoval pro G tak jste se někde ve stánku cpali klobásama.
Je mi to líto ale na tuhle akci jsem nemohl dorazit. Petře jak znám pana Roberta tak mi je jasný že chtěl pomoc s klobásama ale i pivem a už se těším na příští akci kde ho v tom nenechám samotnýho :D
Miroslav Znamenáček
Uživatelský avatar
Míra Z
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 03 úno 2009, 22:55
Bydliště: u Brandýsa nad Labem
člen ČBA: ne

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Petr Havlín » 19 kvě 2010, 15:41

Kdybych nebyl šofér tak bych ho v tom taky nenechal. :roll: :lol:
Uživatelský avatar
Petr Havlín
 
Příspěvky: 355
Registrován: 15 črc 2009, 14:36
Bydliště: Louny

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Lada Fabián » 19 kvě 2010, 23:05

Také bych chtěl poděkovat pořadatelům! :clap: :clap: Za tu dobu co se tato akce pořádá,je vidět každý rok posun do předu! :jedna: Jak v pořadatelství tak i ve vystavovaném materiálu!
Opět se sešla parta pohodových greenhornů a poznal jsem osobně i další členy za což jsem moc rád.
Jedním slovem super AKCE! :clap: :clap:
Lád'a Fabi
tel.607630363
Žij tak jako by dnešek byl tvým posledním dnem!
Uživatelský avatar
Lada Fabián
 
Příspěvky: 672
Registrován: 08 úno 2009, 14:19
Bydliště: Kousek od Klatov
člen ČBA: ne

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Vahada » 20 kvě 2010, 23:00

Pokud máte zájem, tak jsem dal na "uschovnu" fotky z Merklína. Jsou tam asi skoro všechny stromky, které na výstavě byly a u většiny z nich je možné přečíst i štítek s informacemi o stromku. Přidal jsem i pár momentek z nedělní předváděčky, ale ty jsou horší kvality, protože jsem fotil z dálky.
Tímto se také omlouvám všem předvádějícím, že jsem jim nepomohl, ale budu si muset počkat na příští výstavu, to snad už té praxe budu mít víc.
Fotky jsem posílal Petru Brejškovi, ale vyzvednout si je nějaký čas může kdokoliv, kdo zná číslo zásilky.

Pro ty, kdo s úschovnou nemáte zkušenosti.

1. Připojte se na http://www.uschovna.cz
2. Klikněte na "Vyzvednout balík"
3. Zadejte číslo zásiky - Uschovna4bf598272465e11
4. Klikněte na "Vyzvednout balík"
5. V dolní části v oddíle "Přijaté soubory" klikněte na postupně na Merklín1 a Merklín2 a potvrďte uložení do počítače.
6. Fotky jsou sbalené jako ZIP soubor - rozpakování je možné na př. TotalCommanderem
Vašek Hadrava
vahad@tiscali.cz
Uživatelský avatar
Vahada
 
Příspěvky: 616
Registrován: 20 lis 2009, 16:46
Bydliště: Bílina okr.Teplice

Re: Výstava Merklín u Přeštic 2010- Plzeňský kraj

Příspěvekod Kamil » 26 kvě 2010, 17:04

Zdravím všechny Greenhorny z Čech. Ta akce musela být super věřím,že jste si to museli krásně užít.
Jenom škoda,že je to pro nás Hanáky tak daleko.Budu se muset příští rok s někým z našeho klubu domluvit a podniknout cestu na západ.Ta tvarovačka dá človeku hodně poznatků.Jěště jednou muselo to být parádní.Tichá závist. :clap: :clap: :clap: :jedna: :jedna: :jedna:
Kamil
 
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2010, 13:42
Bydliště: Prostějov

Předchozí

Zpět na Výstavy minulé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron