Bonsaj - živé umenie

knihy, časopisy, starší čísla časopisu ČBA

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod Patrik Ruzic » 21 zář 2012, 09:30

lacike píše:Inak, celkom vtipne. Dlho kumstia, ze ako zablokovat tlac, ktora v prehliadaci normalne funguje a teraz akoze programuju to, aby sa to dalo tlacit. Ved to by malo stacit vyhodit to zakazanie tlace (mimochodom lahko obiditelne). Takze ocakavam nejaku strasnu zlobu, som zvedavy, co na nas chystaju.

Co ma ale viac desi je to, ze kvoli programovaniu nepisu a neprekladaju. Hadam to len nerobi programator :D

Mne tvrdil ze v oktobry vydaju dve cisla naraz. Mna hneva to ze pre novych uzivatelov nespravili este moznost registracie.
Patrik Ruzic
 
Příspěvky: 9
Registrován: 04 úno 2012, 13:26
Bydliště: Bánovce nad Bebravou (Slovensko)

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod lacike » 24 zář 2012, 15:24

No, oni uz v juni (cerven) mali vydat 2 cisla naraz. To je to, co stve mna, ze vzdy akurat "ten dalsi tyzden" to uz bude a sa to s nimi taha uz styri mesiace.
lacike
 
Příspěvky: 200
Registrován: 17 led 2011, 02:51
Bydliště: Bratislava

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod jajozh » 03 led 2013, 18:12

Ahojte.Tiez mam predplateny cely minuly rok(cca 40€).K dnenemu dnu malo byt uz vonka aj 18cislo,zial stale makaju na tom 15tom.Par krat som im aj pisal,ako to mienia nadalej vydavat,zial ostalo len pri sluboch.Zda sa mi ze maju nejake problemi,inak si to neviem vysvetlit preco casopis dalej nevychadza v terminoch ako ma,a to su odlahceny od distribucie...Neviem ci ste niekto nezistili nieco nove,ako bude casopis vychadzat,asi nie som jediny kto v tom "ma peniaze",a produkt stale NIKDE.... :blednu:
Jan
Uživatelský avatar
jajozh
 
Příspěvky: 311
Registrován: 29 dub 2009, 15:25
Bydliště: Žiar nad Hronom,Slovenská Republika

Re: Bonsaj - živé umenie

Příspěvekod lacike » 03 led 2013, 23:37

Z FB stranky viem akurat tolko, ze uz sa mozu registrovat aj novi zaujemcovia na predplatne, co sa doteraz nedalo. Ked som sa s nimi bavil naposledy asi v juni/cervnu, tak vraveli, ze najskor dokoncia veci pre sucasnych predplatitelov a potom zacnu riesit novych.Z toho mi vyplyva, ze uz podokoncovali vsetko, chyby o ktorych som im pisal uz opravili (aj ked nedali vediet, ze su opravene).
Takze v najblizsich dnoch by som cakal nejake novinky, dufam. Aj ked mi to je vlastne uz jedno, rezignoval som, nemusi mat kazda pidi krajina svoj casopis za kazdu cenu ak je to na ukor sluzieb ;)
lacike
 
Příspěvky: 200
Registrován: 17 led 2011, 02:51
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Literatura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků