Seznamka

Re: Seznamka

Příspěvekod Jarek Servus » 10 bře 2014, 21:37

Jacquelinka je velice půvabný stromek, ale háklivý. Jednu velice dobrou má např. Jarda Přichystal v Boskovicích.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Robert Černý » 24 bře 2014, 09:20

:!: Prosím o dodržování témat vláken :!: Do seznamky nepatří diskuse o stromech. Díky za pochopení.
Robert Černý

skype: robert.cer
bobo.c@seznam.cz
Uživatelský avatar
Robert Černý
 
Příspěvky: 1835
Registrován: 02 úno 2009, 21:33
Bydliště: Plzeň
člen ČBA: ano

Re: Seznamka

Příspěvekod Milan Pecháček » 27 kvě 2014, 20:23

Dobrý den,
jmenuji se Milan Pecháček, jsem zapálený začátečník, přesto, že mě bonsaje zajímají již delší dobu. Jsem zatím teoretik, což bych moc rád s Vaší pomocí změnil.
Milan Pecháček
 
Příspěvky: 85
Registrován: 27 kvě 2014, 18:26
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Seznamka

Příspěvekod Tonda Havelka » 29 kvě 2014, 16:52

Zdavím Vás dámy a pánové. Jmenuju se Tonda Havelka a bydlím na Moravě, kousek od Prostějova. O bonsaje se zajímám krátkou dobu a jsem opravdový greenhorn :) Vaše forum pročítám už nějaký čas a je opravdu radost najít lidi, kteří se rozdělí o své skušenosti a dobrou radu. Měte se všichni fajn .
Tonda Havelka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 kvě 2014, 18:47

Re: Seznamka

Příspěvekod radek prchal » 27 pro 2014, 13:02

Zdravím
Díky za přijetí na forko. Jmenuji se Radek Prchal a pocházím od Vyškova. Bonsajim se věnuji už pár let ale zatím jsem stále greenhorn :blednu: a stále se mám co učit. Tak doufám že s Vaší pomocí se pohnu o kousek dál. ;)
radek prchal
 
Příspěvky: 36
Registrován: 27 pro 2014, 08:25
Bydliště: Komořany u Vyškova

Re: Seznamka

Příspěvekod Jarek Servus » 27 pro 2014, 17:36

Ahoj Radku, na Vyškovsku jsou např. Jirka Nohel, Michal Vlachynský, Jarda Navrátil, ... a pomalu se chystají založit vlastní buňku. Jinak jezdí občas k nám do Prostějova. 11. dubna pořádáme v Prostějově již tradiční volnou dílnu pro veřejnost v klubovně zahrádkářů na Daliborce. http://www.bkhana.cz/
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod djaluvka » 28 pro 2014, 18:03

Ciaoooo Všem.. :-) Jsem Dan z Owy a jsem bonsaista začátečník.. :-) Svou první bonsaj jsem si koupil na Hukvaldech v dubnu 2o13.. Měl jsem ji v kanceláři, ale po roce mi umřela. Dále jsme si pořídili další. Jeden Fíkus a Lavanduli. Snad přečkají zimu. V létě jsme ještě koupili další fíkusy. Jeden z nich mám doma a dva malijinké nařízkované fíky. :-) To je tak v kostce. ZA tím ahoj :-)

toto mám doma.

IMG_7102.JPG
IMG_7102.JPG (92.23 KiB) Zobrazeno 8831 krát
djaluvka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 pro 2014, 08:31

Re: Seznamka

Příspěvekod Vladimír Touš » 19 zář 2015, 15:52

Ahoj. Zdravím Vás ze středních Čech - z vesnice kousek před Prahou. Díky za přijetí do fóra.

Vláďa Touš
Vláďa
Vladimír Touš
 
Příspěvky: 284
Registrován: 16 zář 2015, 08:41
Bydliště: Praha-západ

Re: Seznamka

Příspěvekod Aleš Reger » 25 dub 2016, 13:17

Ahoj,
tak teprve teď jsem se dostal k pročítání dalších částí tohoto fórka a dozvěděl jsem se, že bych se měl v seznamce představit a že by se lidi neměli schovávat za přezdívku – nick.
Jmenuji se Aleš Reger, bydlím v Dlouhé Třebové, (okres Ústí nad Orlicí) a letos 29.září mi bude 45 roků.
Bonsaje jsem dlouho obdivoval u táty jednoho mého kamaráda, ale nikdy jsem neměl odvahu se do toho pustit. Teprve v loni, když se museli přestěhovat a já jsem u nich našel jeden polosuchej kousek vyhozenej na hnoji, tak jsem se rozhodnul, že ho zachráním. Takže „Bonsajista“ :lol: jsem od září loňského roku.
Co se týká mého nicku „Ikas“, tak tu používám v internetovém prostředí snad 20 let. Pokud mi dá někdo návod jak to změnit nemám problém se hlásit svým jménem.
Jestli můžu, poprosil bych o tykání.
Fotka co jsem uvedl je celkem aktuální :D.
Nic zatím neumím, ale snažím se porozumět.
Uživatelský avatar
Aleš Reger
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 pro 2015, 14:46
Bydliště: Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

Re: Seznamka

Příspěvekod Pepíňo » 18 dub 2017, 21:54

Zdravíčko vsichni pani i damy Greenhornovi,

Napravuji co jsem nevedomky preskocil a pridam se taktez do seznamky.

Me jmenO je Peps Hrabal, jsem 88.rocnik. Momentalne prebyvam v Otrokovicích, kde bydlim na byte se dvema mensima balkonama, takze me moznosti jsou trosku omezene. Pochazim z mensi vesnicky zvane Pozlovice, jde mam stale moznost vyuzit zahradu. Bonsaie se mi libily odmala, nikdy jsem se k nim nedostal, az ted kdyz nemam kolem sebe tolik prirody, ktera mi zacina chybet.
A narazil jsem opet na bonsaie, ktere me nadchly.

A ano jako vsichni taky nejsem vyjimka a jsem zacatecni zbrklik...takze mi to nedalo abych hned neco nevykopal jak rikare nitenky :)

Moc rad bych tady cerpal poznatky, rady i kritiku od zkusenejsich. I kritika casto ma vic uzitku pokud se z ni clovek dokaze poucit.

Stromum zdar a nechť rostou
Pepíňo
 
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2017, 20:27
Bydliště: Otrokovice / Luhačovice (Zlín)

PředchozíDalší

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron