Seznamka

Re: Seznamka

Příspěvekod rasto » 09 dub 2013, 11:05

Ahojte, volám sa Rasťo Moravčík, ročník 77, žijem v Bernolákove pri Bratislave. Bonsajom sa venujem možno 10 rokov, aktívnejšie však iba posledné 2-3 roky. Dovtedy som bol iba interierovkár, vonkajšie kusy boli zakopané v záhrade. AKo prišli možnosti, začal som sa viac venovať exterierovkám. Odvtedy stále viac a viac prepadám tomuto peknému koníčku. Na greenhornov chodím pravidelne, aj keď iba ako pasívny pozorovateľ. Som vďačný že toto fórum existuje. Vstrebávam cenné informácie, pozorujem, učím sa...
Nech sa nám všetkým darí!
R.
rasto
 
Příspěvky: 31
Registrován: 17 dub 2009, 09:18

Re: Seznamka

Příspěvekod Tom68 » 10 dub 2013, 18:16

Ahoj, jmenuji se Tomáš Veselý. Je mi 44 let a pochazím ze Pcher u Kladna. Bonsaje obdivuji dlouho a některé me pokusy skončili nezdarem a tak jsem rád, že jsem se dostal na vaše diskuzní forum. Jsem pro tykaní
Přílohy
upraveny_Obraz1655.jpg
upraveny_Obraz1655.jpg (17.04 KiB) Zobrazeno 7769 krát
Tom68
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 dub 2013, 17:19

Re: Seznamka

Příspěvekod Lukáš Karel » 18 kvě 2013, 23:02

Ahoj Greenhorni. Od mé registrace uběhl už nějaký ten měsíc... Dlouho jsem se sem z několika důvodů nemohl dostat ale konečně se mi to povedlo. Říkám si, že lepší pozdě než-li později. Jmenuji se Lukáš, je mi 27 a jsem z Kladenska. O Bonsaje se zajímám už několik let ale první pokusy o pěstování jsem provedl až v posledních dvou letech. Sám sebe řadím mezi naprosté začátečníky. Současně s pěstováním bonsají mám za sebou i několik pokusů o vlastní výrobu květináčů a misek z kamenů a pískovce. A protože jsem kluk zvídavý chystám se i na uplácání něčeho k něčemu z betonu. Samozřejmě jsem pro tykání.
Uč se moudrým býti.
Uživatelský avatar
Lukáš Karel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 24 úno 2013, 21:19
Bydliště: okres Kladno

Re: Seznamka

Příspěvekod Igor Buša » 20 kvě 2013, 18:56

Zdravím vás všechny greenhorni,jmenuji se Igor Buša a pocházím kousek od Karlových Varů.Tak nejprve vás požádám o tykání,lépe se komunikuje. Je mi 51 let a o bonsaje se zajímám asi 20 let.Jsem takový samouk,takže každá rada dobrá.Sice sleduji veškerá aktiva v tomto směru,ale nikdy jsem se nijak neangažoval veřejně.Snad jen členstvím v ČBA,ale prezentovat se někde jsem ještě nemél odvahu.Stále se mám co učit a proto jsem rád za tuto společnost a věřím,že se budu cítit lépe s vaší pomocí v této komunitě lidí stejného zájmu.Snad poslouží i některé mé rady,nebo poznatky a jsem ochoten se s nimi podělit.Tak ať se vám daří a roste vám to podle představ.Zdravím všechny Igor.
Igor Buša
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 kvě 2013, 06:03
Bydliště: Chodov u Karlových Varů

Re: Seznamka

Příspěvekod Smoula » 31 kvě 2013, 18:29

Zdravim vsechny.jmenuji se Smolka Pavel narodil jsem se 1973.Bonsaje se mi odjakziva libily ale az pred rokem jsem si koupil svou prvni.zatim jen fikusy ale uz zacinam pokukovat po venkovnich.Vase forum procitam uz dva roky a je super.Zde jsem pochytil nejvic informaci.At se vsem dari.
Smoula
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 kvě 2013, 06:00

Re: Seznamka

Příspěvekod Vicen Ivan » 29 črc 2013, 18:29

Cafte, som tu new, nedavno som nasiel toto forum, rad by som sem neskor prispel nejakym tym textom o intrierovkach, ako su: baobaby, myrta, serissa,leuceana glauca, buxux harlandii a ine....
Vicen Ivan
 
Příspěvky: 19
Registrován: 28 črc 2013, 06:06
Bydliště: Bratislava - Rača

Re: Seznamka

Příspěvekod Peter Petrik » 29 črc 2013, 19:11

Vicen Ivan píše:Cafte, som tu new, nedavno som nasiel toto forum, rad by som sem neskor prispel nejakym tym textom o intrierovkach, ako su: baobaby, myrta, serissa,leuceana glauca, buxux harlandii a ine....


Ivo piste odkial ste. Myslim bydlisko. Možno by bolo možné sa tretnúť a zmuchľať niečo ak si blízko
Kus tvrdej práce a za hrsť trpezlivosti je recept na úspech.
Uživatelský avatar
Peter Petrik
 
Příspěvky: 996
Registrován: 03 čer 2009, 15:55
Bydliště: Veľký Folkmár (Slovensko)

Re: Seznamka

Příspěvekod Jiří Vysloužil » 06 bře 2014, 13:53

Zdravím,
Mé jméno je Jirka Vysloužil.
Bonsajím se věnuji od dětství. Na zahradě jsem byl vždycky jako doma a po přečtení mé první knížky: 101 praktických rad bonsai začala má vášeň a trvá dodnes. Přestože se můžu svému koníčku věnovat pouze o víkendech, snažím se z toho vymáčknout maximum.
Přílohy
229320_1667572888536_8018847_n.jpg
229320_1667572888536_8018847_n.jpg (73.88 KiB) Zobrazeno 6470 krát
Jiří Vysloužil
Uživatelský avatar
Jiří Vysloužil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 06 bře 2014, 13:36
Bydliště: Brno

Re: Seznamka

Příspěvekod Jarek Servus » 06 bře 2014, 20:42

Ahoj Jirko, stromeček je velmi nadějný. Zakrátil bych ho o kousek níž, než ukazuješ nůžkami. V brně působí i aktivní klub http://bonsaiklubbrno.webnode.cz/
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Re: Seznamka

Příspěvekod Jiří Vysloužil » 10 bře 2014, 13:19

Díky Jarku za přivítání,
Stromek už dnes vypadá trochu jinak. Je to starší foto :)
Vlastně jsem těmi nůžkami ani neukazoval místo střihu, jen jsem je tam tak dal ;)
Mimochodem jedná se o kultivar jilmu Ulmus x hollandica, někdy taky nazývaný 'Jacqueline Hillier'.
Do Brněnského bonsai klubu jsem se již zapojil.
Jiří Vysloužil
Uživatelský avatar
Jiří Vysloužil
 
Příspěvky: 39
Registrován: 06 bře 2014, 13:36
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Seznamka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků