Tvarovanie koberca

Re: Tvarovanie koberca

Příspěvekod Compel Lubomír » 22 pro 2019, 17:30

Tak nevím, jestli jsme češi nebo si hrajeme na anglicky mluvící cosi. To za prvé. A to co tady předvádí Mimo to fakt za vidění nestojí. A není to jen tento stromeček. Celkově se mi tvoje vjeci nelíbí. Je mi líto. Ale nedej se odradit, zatím jsi zde nejaktivnšjší člen. Protože jsi zde začel psát anglicky odmítl jsem se tvýma kytkama vůbec zabývat. Snažil jsi se zde zavést nějaké nové pořádky. Jako že jsi něco víc než většína z nás. Čaj
777 207 657
lcvcar@seznam.cz
Čaj Luboš
Uživatelský avatar
Compel Lubomír
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 26 črc 2009, 16:13
Bydliště: Velemín

Re: Tvarovanie koberca

Příspěvekod Vladimír Touš » 22 pro 2019, 22:58

Pane Compeli,
Váš výkřik je plný emocí a temné strany síly ;) . Nevím, zda Vás bere žlučník nebo máte jiný závažný problém. Pevně ale doufám, že už je Vám lépe. Ve stresu dělá člověk mnoho chyb. Nejen těch mluvnickích.

Například: tímto se omlouvám Vám i dalším náhodným zabloudivším na tohle vlákno za náhodné používání anglických slov 8-)

Kecy. Jasně, že se neomlouvám. Jazyky patří k mému životu. Koneckonců i můj bonsajový učitel J.A. Komenský to jasně napsal ve své knize: Brána jazyků otevřená.

Mimo- san je svůj. ALE! :!: Jen tím, že přeložil knihu HH z Aj do lidštiny a za "hubičku" ji nabídl místním čtenářům, udělal pro bonsajistiku za těch "pár dní" mnohem více, než mnozí z nás za celý život.

BTW
Víte, co znamená slovo "compel" v angličtině? Jo, chápu. Nezájem.

Howgh.
Vláďa
Vladimír Touš
 
Příspěvky: 284
Registrován: 16 zář 2015, 08:41
Bydliště: Praha-západ

Re: Tvarovanie koberca

Příspěvekod Jarek Servus » 23 pro 2019, 15:19

Souhlasím s Vladimírem, zbytečné vemoce. Spíš by se měli někteří přispívatelé naučit gramatiku. Nevadí mi hovorové výrazy, ale neznalost základů pravopisu je tristní.
Jen se obávám, aby časem někdo nezačal protestovat i proti užívání slovenštiny.
Jarek
Nemusí pršet, stačí když leje
jpms@volny.cz
http://www.bkhana.cz/.
Uživatelský avatar
Jarek Servus
 
Příspěvky: 2640
Registrován: 19 čer 2009, 21:23
Bydliště: Drahanská vysočina
člen ČBA: ne

Předchozí

Zpět na Jalovec (Juniperus)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron